Zapraszam na szkolenia z makijażu
permanentnego
na poziomie
BASIC oraz MASTERCLASS

DOPIERO CHCESZ ZACZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z MAKIJAŻEM PERMANENTNYM, A MOŻE JUŻ PIGMENTUJESZ…….

  • Co sprawia Ci największą trudność w pigmentacji ?
  • Masz problem z osadzaniem się pigmentu i dobrymi wygojeniami ?
  • Nie wiesz jak stworzyć delikatny ” puch „?
  • Nie wiesz na jakiej głębokości skóry pracować ?
  • Boisz się makijaży przepigmentowanych, „betonowych” lub takich po których nic nie zostaje po wygojeniu ?
  • Masz problem z szybkim rysunkiem wstępnym ?
  • A może nie umiesz robić dobrych zdjęć ?
  • Co sprawia Ci największą trudność w pigmentacji ???

… Oraz wiele innych zagadnień. Jeśli te lub inne aspekty sprawiają Ci problemy zapraszam na szkolenie, postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i podzielę się z Tobą moim doświadczeniem.

Coraz więcej osób chce, by ich wygląd był odpowiednio podkreślony i decyduje się na trwałą pigmentację. Warto więc inwestować w tego typu szkolenia – makijaż permanentny staje się bardziej popularny wśród kobiet, ze względu na swoją trwałość, naturalny wygląd oraz wygodę, jaką gwarantuje. Znajomość technik związanych z tworzeniem go umożliwia wejście do wciąż dynamicznie rozwijającej się branży związanej z kosmetyką. Szkolenia makijażu permanentnego z brwi, ust i kresek to inwestycja w siebie, w swój rozwój i umiejętności.

Podstawowe szkolenia makijażu permanentnego – Basic

Zainteresowanym osobom proponuję szkolenia makijażu permanentnego brwi, ust i kresek, w trakcie którego zdobędą one niezbędne w tej pracy umiejętności. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o prawidłowej pigmentacji, pielęgnacji skóry przed i po zabiegu oraz o technikach, które są aktualnie najczęściej wybierane przez klientki? Twoim celem jest nauczenie się wykonywania prostego rysunku wstępnego? Zapisz się na kurs Basic i spędź pod moim okiem czas na intensywnym zdobywaniu nowych kompetencji.

Podstawowe szkolenia z wykonywania ust, brwi i kresek Basic trwają około trzech lub dwóch dni, w trakcie których dowiesz się nie tylko jak prawidłowo wykonywać pigmentację, ale także jak dobrać kolor do urody klientki, jak zrobić zdjęcie swojej pracy i jakie mogą pojawić się przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zaawansowane kursy i szkolenia – Masterclass

W mojej ofercie przewidziałam opcję także dla osób, które wykonywały już pigmentację brwi, ust i kresek, ale chcą wciąż się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę i odkrywać nowe metody w pracy z makijażem permanentnym. Dzięki proponowanym kursom Masterclass możesz poznawać nowe techniki tworzenia trwałych stylizacji. Swoim kursantkom przekazuję informacje dotyczące najmodniejszych wśród klientek trendów. Ćwiczenia tego typu trwają zazwyczaj jeden dzień, w trakcie którego wspólnie pracujemy nad poszerzeniem kompetencji uczestniczek. Przeprowadzam je w grupach maksymalnie dwuosobowych, co oznacza, że mogę każdej osobie poświęcić więcej uwagi i zaangażowania. Moje kursantki uczą się także, jak robić właściwie zdjęcia swoich prac, by stawały się one później świetną promocją ich umiejętności.

CENNIK SZKOLEŃ

Jeśli interesuje Cię konkretny termin szkolenia zapytaj, a postaram się dopasować. Terminy ustalam indywidualnie, natomiast informacje o aktualnych naborach na szkolenia można znaleźć na Facebooku.

Pozdrawiam