Kosmetyka Medycyna estetyczna Makijaż permanentny
Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
Leczenie łysienia
Leczenie łysienia
Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza Iniekcyjna
Powiększanie ust
Powiększanie ust
Wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek
Depilacja laserowa lumiderm
Depilacja laserowa LUMIDERM
Resurfacing laserowy twarzy
Resurfacing laserowy twarzy

Częstotliwość:
seria 4-6 zabiegów wykonywanych co miesiąc
Cena: od 200 zł
Czas: ok 30 min

RESUFRACING

Poznaj metodę, która odmłodzi twoją twarz bez zastosowania wypełniaczy czy botoksu. Laserowy resurfacing, kompleksowo poprawi jakość Twojej skóry dzięki wiązce światła emitowanego przez laser. 

Resurfacing laserowy twarzy- to inaczej odmładzanie przy użyciu lasera. Polega na częściowym uszkodzeniu i jednoczesnej stymulacji skóry właściwej do intensywnej produkcji kolagenu. W efekcie skóra staje się bardziej gładka, napięta, spłycają się zmarszczki, koloryt staje się bardziej jednolity, zmniejszają się przebarwienia. W niedługim czasie po zabiegu można normalnie funkcjonować, cera może być delikatnie zaczerwieniona oraz możliwe jest odczuwanie pieczenia.

Wskazania

  • Cienka i wiotka skóra, podatna na zmarszczki
  • Starzejąca się skóra twarzy ulegająca wpływowi grawitacji
  • Przed zabiegami na bazie wypełniaczy w celu poprawy jakości skóry
  • Inne defekty skórne towarzyszące starzeniu się skóry (np. rozszerzone pory, przebarwienia,)

Efekty

Zależą od wieku, w którym decydujemy się na laserowy resurfacing. Zabieg zastosowany na skórze młodej jest prewencją procesów starzenia, u osób po 35. roku życia rozprawia się z pierwszymi zmarszczkami i utratą jakości skóry, kobiety po 60-tce zachwycone są z kolei poprawą gęstości i jędrności skóry.

Ponieważ laser  pobudza skórę do intensywnej przebudowy, organizm potrzebuje czasu na to, aby samodzielnie się odnowić, co trwa kilka-kilkanaście tygodni. Skóra nie zmienia się więc nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, lecz stopniowo staje się coraz bardziej zagęszczona i jędrna. Dzięki temu osiągnięty efekt nie ma znamion „sztuczności”, a znajomi podejrzewają cię raczej o dobre geny, niż o inwestycję w zabiegi anti-aging.

Co ważne, efekty regeneracji po laserowym resurfacingu są długotrwałe. Oczywiście skóra dalej będzie wystawiona na działanie czasu i grawitacji, jednak dzięki zagęszczeniu (zapasom kolagenu i elastyny) będzie wolniej się im poddawać.

Po zabiegu

Zabieg jest niemalże bezbolesny, po zabiegu cera może być delikatnie zaróżowiona

 Przeciwwskazania:

  • Ciąża, laktacja
  • Bielactwo
  • Epilepsja
  • Przyjmowanie leków i ziół światlouczulających
  • Przebyte i czynne nowotwory
  • Fotodermatozy

Salon LOOKSUS jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest miejscem, w którym każdy z Was poczuje się długo oczekiwanym gościem! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm.

« WRÓĆ