Kosmetyka Medycyna estetyczna Makijaż permanentny
Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa
Leczenie łysienia
Leczenie łysienia
Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza Iniekcyjna
Powiększanie ust
Powiększanie ust
Wypełnianie zmarszczek
Wypełnianie zmarszczek
Depilacja laserowa lumiderm
Depilacja laserowa LUMIDERM
Resurfacing laserowy twarzy
Resurfacing laserowy twarzy

Mezoterapia igłowa

Efekty:

  • Odmłodzenie cery
  • Niwelacja zmarszczek
  • Poprawa jędrności oraz owalu twarzy
  • Leczenie łysienia
  • Niwelowanie worków i cieni pod oczami

 

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność ( znieczulenie) oraz natychmiastowa skuteczność. Procedurę przeprowadza odpowiednio przeszkolony kosmetolog.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w poszczególne partie ciała. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu. Wstrzykiwane leki to m.in.: kwas hialuronowy, L-karnityna czy kofeina. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą specjalnego zestawu mikroigieł.

 

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

 

Jakie zapewnia efekty?

Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

 

Jak często należy powtarzać procedurę?

Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii kilku zabiegów , ich liczba uzależniona jest od stanu skóry oraz od oczekiwań pacjenta.

Średnio należy wykonać od 3-6 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych

 

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po dwóch pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

 

Czy procedura wymaga specjalnych przygotowań?

Przed zabiegiem wystarczy jedynie przeprowadzić standardową konsultację wykluczającą ewentualne przeciwwskazania. 

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii na składniki preparatu, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, aktywnej opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.


Salon LOOKSUS jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest miejscem, w którym każdy z Was poczuje się długo oczekiwanym gościem! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm.

« WRÓĆ