Makijaż permanentny Szkolenia
Microblading brwi
Microblading Brwi - Makijaż
Brwi permanentne
Makijaż Brwi permanentne
Kreski permanentne
Makijaż Kreski permanentne
Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust
Usuwanie Makijażu permanentnego
Usuwanie makijażu permanentnego PMU Remover

Częstotliwość:
Zabieg co 2-3 lata
Cena: od 500 zł
Czas: 1,5-2 h

Kreska permanentna

Kreski górne

Kreskę górną można polecić każdemu, ponieważ można ją wykonać na wiele sposobów od delikatnej pudrowej w lini rzęs, która wygląda bardzo naturalnie i przyciemnia rzęsy, po barrdziej wyrazistą kreskę dekoracyjną . U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie.
Ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań klientki i budowy oraz układu oka, czasem maluje się próbnie dwie różne, aby klientka miała możliwość wyboru odpowiedniego kształtu.
Kreski  na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka.Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę  oczu z opadającymi kącikami lub powiekami.
Górną kreskę zaznaczamy zawsze mocniej od dolnej, co daje naturalny efekt bardziej gęstych rzęs . Można ją także dodatkowo pogrubić w trakcie korekty lub też od razu wykonać kreskę górną grubszą, dekoracyjną.

Kreska na powiece górnej optycznie powiększa oczy i wzmacnia ich oprawę. Ponadto Twoje rzęsy będą wydawać się grubsze, a oczy bardziej podkreślone.To idealne rozwiązanie dla Kobiet noszących szkła kontaktowe i okulary oraz dla wszystkich tych, które chcą zaoszczędzić swój cenny czas.

Kreski dolne

Zanim zrobimy kreskę dolną oka zawsze zapraszamy na konsultację, ponieważ nie każde oko może wymagać takiej kreski, więc warto przed zabiegiem poradzić się specjalistki. Cieniutka, delikatnie rozszerzająca się na zewnątrz kreseczka dolna, pięknie może nam poszerzyć i powiększyć oko. Najładniej wygląda pomiędzy ciemniejszymi rzęsami. Dolna i górna kreska nie powinny nigdy  łączyć się ze sobą, aby nie zmniejszyć i nie "zamknąć" oka.

 

Znieczulenie

 Podczas zabiegu pacjentka cały czas ma aplikowane znieczulenie co zapewnia komfort i pozwala się zrelaksować, a linergistce zapewnia perfekcyjność wykonania makijażu permanentnego. Bezbolesność gwarantuje również urządzenie , które używamy do wykonania zabiegu. Cechuje się ono nadzwyczajną precyzją, którą osiągnięto dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii.

Zaraz po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pojawia się obrzęk i niejednokrotnie podrażnienie, ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują.Opuchlizna zazwyczaj utrzymuje się maksymalnie do 2 dni . W 2-3 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać. 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?


• ciąża, okres karmienia piersią
• infekcja w miejscu zabiegu
• stosowanie odżywek do rzęs- zależnie od długości stosowania odżywki zabieg można wykonać po 1-3 miesiącach od zakończonej kuracji
• choroba nowotworowa (możliwość wykonania zabiegu ok. pół roku po zakończonej chemioterapii)
• zaawansowana cukrzyca
• hemofilia
• zaawansowana choroba tarczycy
• łuszczyca w fazie aktywnej
• epilepsja, padaczka


W Instytucie Urody Looksus wykonujemy makijaż permanentny, który podkreśli Twoje naturalne piękno,
skoryguje niedoskonałości i doda Ci pewności siebie.

Pracujemy z nowoczesną aparaturą oraz barwnikami renomowanych firm, które gwarantują doskonałe efekty.

Mając na uwadze potrzeby klientów dołożyliśmy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.

« WRÓĆ