Kosmetyka Medycyna estetyczna Makijaż permanentny
Zabiegi aparaturowe
Zabiegi Aparaturowe Ełk
Zabiegi pielęgnacyjne
Zabiegi Pielęgnacyjne Ełk
Zabiegi dermoestetyczne
Zabiegi Dermoestetyczne
Manicure, Pedicure
Manicure Ełk - Pedicure
Depilacja woskiem
Depilacja woskiem
Makijaż
Makijaż MakeUp
Pielęgnacja oprawy oczu
Pielęgnacja Oprawy Oczu - Salon
Masaż
Masaż - Kosmetyka
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs - Kosmetyka
Przedłużanie paznokci
Przedłużanie paznokci - Kosmetyka

Cena: 30 zł
Czas: 20 minut

Liftingujący masaż twarzy

Masaż liftingujący twarzy to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Stosowane techniki znakomicie poprawiają sprężystość i elastyczność mięśni oraz skóry twarzy, szyi, dekoltu, a cera nabiera blasku. Masaż sprawdza się bardzo dobrze jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami upływającego czasu oraz jako zabieg profilaktyczny. Efekty widoczne są już po pierwszym masażu. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek. 

Działanie masażu liftingującego  jest bardzo korzystne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę.

Masaż wykonujemy w celu:

 • utrzymania skóry i mięsni w stanie elastyczności – wygładzenie zmarszczek i opóźnienie pojawienia się nowych
 • poprawienia krążenia krwi i limfy co powoduje efektywne dotlenienie i nawilżenie komórek skóry
 • rozluźnienia mięśni twarzy – usuwając objawy stresu i niepokoju
 • likwidacji napięć – bóle głowy i sztywnienie karku
 • oczyszczenia skóry, ułatwienia złuszczania martwego naskórka z pobudzeniem do odnowy (działa jak peeling)

Cena: 35 zł
Czas: 20 minut

Drenaż limfatyczny twarzy

Drenaż limfatyczny poprawia ogólny wygląd twarzy. Zmniejsza obrzęki, siniaki i krwiaki, a także nieźle radzi sobie z cieniami i workami pod oczami. Zmniejsza też obrzęki wywołane chorobami zatok. Lepsze ukrwienie, sprawniejsze dostarczanie tlenu, składników odżywczych do skóry i pozbywanie się toksyn mają bardzo dobry wpływ na ogólną kondycję skóry. W efekcie po zabiegu twarz wydaje się młodsza i promienna.

Drenaż limfatyczny twarzy wspomaga oczyszczanie tkanek z toksyn. Działa to oczyszczająco na skórę. Trzeba jednak pamiętać, aby po takim zabiegu przyjmować zwiększoną ilość wody (minimum osiem szklanek dziennie). Wtedy organizm będzie w stanie wypłukać i pozbyć się zalegających w ciele toksyn. Zwiększone krążenie krwi i limfy wywołane masażem wiąże się także z poprawionym transportem korzystnych substancji odżywczych w tkankach twarzy.

Wskazania

 • obrzęki spowodowane zastojem limfy
 • skóra zatoksyczniona
 • zmarszczki
 • skóra zmęczona, pozbawiona blasku
 • sińce
 • stres

Cena: 45 zł
Czas: 20 minut

Masaż pleców relaksacyjny

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenie i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, ponosi witalność.


Cena: 30 zł
Czas: 20 minut

Masaż stóp lub dłoni

Przywraca elastyczność oraz regenerację skórze. Poprawia cyrkulację krwi, zmniejsza pobudliwość nerwową i powoduje rozluźnienie mięśni. Do zabiegu stosowane są olejki eteryczne lub kremy intensywnie nawilżające i wygładzające do masażu.

Wskazania:

 • chęć przedłużenia młodości dłoniom
 • przebarwienie i palmki
 • utrata elastyczności i jędrności skóry
 • skóra szorstka, sucha

Cena: 20 min
Czas: 20 zł

Masaż głowy

Odpowiedni masaż mięśni głowy może znakomicie wpłynąć na zdrowie. Jest środkiem pomocnym przy leczeniu bólów spowodowanych, np. migrenami. Oprócz tego częstokroć wykonuje się masaż głowy na porost włosów, podczas gdy innym razem jego celem jest rozluźnienie i usunięcie napięcia mięśni.

Masaż skóry głowy powoduje także zwiększenie dopływu krwi do mieszków włosowych, co z kolei stymuluje ich pracę. Jego właściwości rozluźniające zwiększają koncentrację i poprawiają funkcjonowanie zmysłu wzorku oraz słuchu. Poza tym masaż przyczynia się do wzmocnienia mięśni i pobudza organizm do samouzdrawiania. Przez wielu zaś głowa uznawana jest za ważne miejsce energetyczne ciała, a jej masowanie ma zbawienny wpływ dla zdrowia. Istotne jest także to, że rozluźnienie mięśni głowy przynosi przyjemność, bowiem czynność ta wyzwala produkcję hormonu szczęścia


Salon LOOKSUS jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest miejscem, w którym każdy z Was poczuje się długo oczekiwanym gościem! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm.

« WRÓĆ