Kosmetyka Medycyna estetyczna Makijaż permanentny
Zabiegi aparaturowe
Zabiegi Aparaturowe Ełk
Zabiegi pielęgnacyjne
Zabiegi Pielęgnacyjne Ełk
Zabiegi dermoestetyczne
Zabiegi Dermoestetyczne
Manicure, Pedicure
Manicure Ełk - Pedicure
Depilacja woskiem
Depilacja woskiem
Makijaż
Makijaż MakeUp
Pielęgnacja oprawy oczu
Pielęgnacja Oprawy Oczu - Salon
Masaż
Masaż - Kosmetyka
Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs - Kosmetyka
Przedłużanie paznokci
Przedłużanie paznokci - Kosmetyka

Makijaż

Makijaże wykonujemy przy pomocy kosmetyków profesjonalnych marek używanych w telewizji i w teatrze: Kryolan, Artdeco, Mac oraz wiele innych. Makijaż wykonany na bazie tak profesjonalnych marek gwarantuje niesamowitą trwałość przez cały dzień i noc.


Cena: 60 zł
Czas: 30-40 min

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny jest o wiele bardziej delikatniejszy od makijażu wieczorowego. Powinien być przede wszystkim świeży i subtelny. Wymaga dokładnego doboru odpowiedniej gamy kolorystycznej dla danej klientki, nałożenia odpowiedniego podkładu, pudru, różu, bronzera i rozświetlacza; zaznaczenia brwi i ust, wymodelowania i podkreślenia oczu oraz utrwalenia całości specjalnie przygotowanym do tego celu sprayem. Ten typ makijażu kierowany jest przede wszystkim do pań wybierających się na spotkania - towarzyskie bądź biznesowe.


Cena: 80 zł
Czas: 50-60 min

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest mocniejszy od makijażu dziennego z powodu pochłaniania kolorów przez światło świec, czy też światło elektryczne. Podobnie jak jego dzienny odpowiednik wymaga dokładnego doboru odpowiedniej gamy kolorystycznej dla danej klientki, wykonania konturowania twarzy właściwie dobranymi podkładami, pudrami, różami, bronzerami i rozświetlaczami; zaznaczenia brwi i ust, wymodelowania i podkreślenia oczu oraz utrwalenia całości specjalnie przygotowanym do tego celu sprayem. Ten typ makijażu kierowany jest przede wszystkim do pań wybierających się na imprezy okolicznościowe, bankiety i wesela.


Cena: 100 zł
Czas: 60-90 min

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest delikatnym, subtelnym, podkreślającym urodę, bardzo kobiecym i nienagannym makijażem. Polega na podkreśleniu atutów urody Panny Młodej i wydobycia z niej piękna. W jego skład wchodzi korekta owalu twarzy, tuszowanie mankamentów, rozświetlenie cery, podkreślenie oprawy oczu, aplikacja cieni na powiekę ruchomą, subtelne zaznaczenie ust oraz utrwalenie makijażu specjalnym sprayem.


Salon LOOKSUS jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest miejscem, w którym każdy z Was poczuje się długo oczekiwanym gościem! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm.

« WRÓĆ